Petr Filipec
předseda komise

V Milovicích žije na sídlišti Mírová od roku 1997, má dospělého syna, absolvoval SPŠ elektrotechnickou v Pardubicích obor výpočetní a automatizační technika se zaměřením na výpočetní a řídící systémy. Od roku 1985 pracuje u DP hl. m. Prahy, jednotka provoz METRO, dříve v profesi strojvedoucí, nyní v kanceláři. Od otce, který byl projektantem, se naučil dovednostem, týkajících se projektů. Od 25.9.2002 pracuje jako člen statutárního orgánu Společenství vlastníků domu čp. 472 v Milovicích IČ 26428750 – pověřený správou domu. Od roku 2007 do roku 2018 pracoval jako člen komise Výstavby a dopravy, s přerušením v letech 2014-2017. V komisi se snaží, aby svým jednáním ve prospěch města, přispěl k tomu, aby se Milovice kvalitně rozvíjely a všichni občané rádi vraceli do města, které je jejich domovem.

e-mail: vystavbazelen@mesto-milovice.cz