Mgr. Radek Krákora
člen

Do Milovic - Mladé se přistěhoval v roce 2001. Vybral si je pro jejich, z jeho pohledu, velmi výhodnou polohu. Poskytují totiž svou unikátní polohou jednak možnost klidného bydlení v přírodě, tak možnost relativně rychlého spojení s nejbližšími městy, včetně lázeňských Poděbrad, tak s hlavním městem. Své volby nikdy nelitoval, protože město Milovice jsou krásným místem pro život.

Vystudoval vysokou školu se zaměřením na právo a bezpečnost a získané teoretické vědomosti a zkušenosti může od roku 1992 uplatňovat i v praxi, neboť se veřejným pořádkem a bezpečností dosud zabývá i profesně.

Protože mu záleží na tom, aby ve městě, ve kterém žije, byly všechny podmínky umožňující co nejlepší možné soužití všech jeho obyvatel, rozhodl se v roce 2019 zapojit do týmu a stal se členem Komise pro dopravu, bezpečnost a prevenci kriminality, kde může zúročit své zkušenosti.

e-mail: dopravabezpecnost@mesto-milovice.cz